Opplæringskontorer

Det finnes mange muligheter i nærheten av deg.
Kontakt et av våre opplæringskontorer for å se hvilke muligheter du har i ditt område.

Rørosområdet, Innlandet, Oslo og Viken

Tresenteret Øst
Inge Austeng
Tlf: 41 91 76 24 | E-post: inge@tresenterost.no

Vestland

Industriens Faglige Opplæringssenter (IFOS)
Ranveig Nordvik Toftevåg
Tlf: 90 08 34 39 | E-post: rnordvik@ifos.no

Viken, Vestfold og Telemark

Tre-Ringen
Jan Larsen
Tlf: 90 86 63 44 | E-post: treringen@treringen.no

Oppdal, Rennebu, Midtre Gauldal (Trøndelag)

Opplæringskontoret Oppdal og Rennebu
Egil Grønbakken
Tlf: 92 64 38 82 | E-post: post@okor.no

Nordre Sunnmøre (Møre og Romsdal)

Nordre Ålesund Opplæringskontor
Marit Håhjem Volstad
Tlf: 90 79 72 67 | E-post: post@naaopp.no

Agder

Agder Tresenter
Roald Tønnesen
Tlf: 91 38 55 85 | E-post: roald@agder-tresenter.no
Lars Husaas
Tlf: 92 03 25 39 | E-post: lars@agder-tresenter.no

Indre Sogn (Vestland)

SOK Sogn Opplæringskontor
E-post: post@sognok.no
DL Anne Kaupi
Tlf: 91 12 06 43 | E-post: anne@sognok.no

Vestland

PRO Vestland Opplæringskontor
Tlf: tlf.57832260 | E-post: post@pro.sf.no
DL Jorun Kirketeig
Tlf: 91 14 49 66

Møre og Romsdal

Opplæringskontoret for møbel-, tre- og mekanisk industri
Astrid Drabløs
Tlf: 41 33 11 12 / 93 25 88 37 | E-post: post@tipnett.no

Nordfjord-regionen (Vestland)

Nordfjord Opplæringskontor
DL Tom-Øyvind Solheim
Tlf: 90 62 83 83 | E-post: solheim@noropp.no

Rogaland

Rogaland Tresenter
Nils Terje Hagen
Tlf: 41 54 09 61 | E-post: nth@rogalandtresenter.no

Stjørdal til Steinkjer og Snåsa (Trøndelag)

OBI
Marit Bjørum
Tlf: 46 97 36 00 | E-post: marit@obi-sa.no